Korzystamy z cookie w celach analitycznych. Akceptuj ciasteczka Dowiedz się więcej

Epromocja

Wielka integracja! Facebook Home będzie połączony z Tumblrem, Flickrem, Instagramem i Pinterestem.

Testowa wersja aplikacji Facebook Home została wzbogacona o możliwość zintegrowania z profilami w takich serwisach, jak Pinterest, Tumblr, Flickr czy Instagram. Tym samym użytkownicy mogą wyświetlać informacje ze strumieni na pulpicie swojego urządzenia. Aby tak się stało, należy skorzystać z ekranu ustawień, gdzie umieszczono polecenie logowania do poszczególnych usług. Tam użytkownik może również zdecydować, czy treści z nich będą wyświetlane na ekranie blokady Facebook Home’a.

Aktualnie z nowego rozwiązania mogą skorzystać tylko użytkownicy, którzy zarejestrowali się w testach beta aplikacji, co oznacza, że jest ono jeszcze niedopracowane. W ciągu najbliższych kilku tygodni ma jednak zostać udostępnione wszystkim osobom korzystającym z aplikacji Facebook Home.

Mark Zuckerberg nie powinien na razie zaglądać do Google play. Jego najmłodsze dziecko zbiera tam niezłe baty od niezadowolonych użytkowników. Na 14,2 tysiąca ocen wystawionych w sklepie Google play dla aplikacji Facebook Home ponad połowa (52%) to jedna gwiazdka na pięć. Zaledwie 16 procent użytkowników zdecydowała się dać launcherowi Facebooka pięć gwiazdek. Średnia ocena aplikacji jest zatem druzgocząca – 2,2.