Korzystamy z cookie w celach analitycznych. Akceptuj ciasteczka Dowiedz się więcej

Epromocja

Linksys wprowadza nowy Trzyzakresowy Router MU-MIMO!


Firma Linksys jeden z globalnych liderów na rynku dostawców urządzeń sieciowych dla użytkowników domowych oraz małych średnich przedsiębiorstw ogłosił wprowadzenie nowego modelu routera MU-MIMO w standardzie 802.11ac.

Trzyzakresowy Router E8300 oferuje użytkownikom technologię MU-MIMO oraz podwaja wydajność routera dwuzakresowego, dzięki czemu pozwala na szybsze pobieranie, przesyłanie strumieniowe oraz gry. Technologia MU-MIMO (Multi-User, Multiple-Input, Multiple Output) poprawia ogólną wydajność i efektywność sieci WiFi, zapewniając dużą przepustowość dla urządzeń, tak jakby każde z nich miało swój własny dedykowany router.

Linksys oferuje największe i najszersze portfolio domowych rozwiązań MU-MIMO na rynku.

Technologia MU-MIMO szybko rośnie

Według raportu firmy ABI Research znaczenie MU-MIMO w ekosystemie WiFi będzie stanowiło ponad 84% wszystkich chipsetów bezprzewodowych do roku 2019. Aby nadążyć za szybkością i wydajnością urządzeń klienckich dostępnych na rynku, takich jak telewizory 4K, laptopy, smartfony, tablety i konsolę do gier, konsumenci chcą mieć pewność, że mają najnowocześniejszy router Wi-Fi, który może obsługiwać wszystkie najnowsze urządzenia Które weszły do domu.

 

Wprowadzony przez firmę Linksys ubiegłego roku seamless roaming, umożliwia zaawansowane wykorzystanie WiFi w domu. Technologia ta pozwala urządzeniom klienckim połączyć się z domem zawsze podłączonym do optymalnego punktu dostępowego, zarówno routera, jak i przedłużacza zakresu, bez konieczności ręcznego połączenia lub utraty połączenia.

Bezproblemowy roaming działa w ten sam sposób, że urządzenia działają w środowisku biurowym, w którym użytkownicy mogą przenosić się z pokoju do pokoju i pozostawać w stabilnym kontakcie z połączeniem Wi-Fi.

Gdy do routerów dodawany jest seamless roaming tak jak w przypadku nowych EA8300, jak również innych naszych routerów Max Stream, przedłużaczy (RE7000) i urządzeń przenośnych, urządzenia te mogą przełączać się i łączyć się z najsilniejszym sygnałem Wi-Fi cały czas. Użytkownicy mogą uruchamiać nieprzerwaną sesję Facetime® lub Skype™ w smartfonie lub oglądać YouTube® czy Netflix® na swoim iPadzie podczas przemieszczania się z jednego pomieszczenia do drugiego bez utraty jakości sygnału.

Inną zaletą bezprzewodowego roamingu połączonego z przedłużaczem zasięgu firmy Linksys RE7000 jest pojedyncza nazwa sieci (znana również jako identyfikator SSID) dla całej sieci, co ułatwia pozostawanie w kontakcie z najlepszymi sygnałami Wi-Fi. W tradycyjnych pakietach routerów trzeba zdefiniować wiele nazw sieci i ręcznie przełączać klientów z jednej sieci na inną, aby zoptymalizować wydajność, co jest kłopotliwe i frustrujące dla wielu użytkowników.

 

Linksys Max-Stream ™ AC2200 Tri-Band MU-MIMO ROUTER (EA8300)

 

Urządzenie Linksys Max-Stream AC2200 jest wyposażone w technologie Wi-Fi Next Gen, takie jak wielofunkcyjne MU-MIMO i Tri-Band, które działają równocześnie w celu zapewnienia wydajnego Wi-Fi i tej samej prędkości do wielu podłączonych urządzeń w tym telewizorów, konsol do gier, drukarek bezprzewodowych, laptopów i innych przy łącznych prędkościach do 2,2 Gb/s.

 

Urządzenie Linksys Max-Stream AC2200 oferuje proste opcje konfiguracji, dzięki którym można szybko uruchomić domową aplikację Linksys, która zapewnia kontrolę nad routerem Wi-Fi EA8300 z dowolnego miejsca w dowolnym momencie przy użyciu urządzenia przenośnego. Router Wi-Fi Max-Stream EA8300 oferuje również zestaw zaawansowanych usług:

 

  • Tri-Band AC2200 – do 2,2 Gb / s (867 Mb / s 5 GHz + 867 Mb / s 5 GHz + 400 Mb / s 2,4 GHz)
  • MU-MIMO Wave 2 do jednoczesnego przesyłania strumieniowego 4K na wielu urządzeniach w tym samym czasie
  • Potężny procesor systemowy: czterordzeniowy procesor 716 MHz (równy 1,4 GHz procesor dwurdzeniowy) 32-bitowy, zgodny z ARMv7, 5.5K DMIPS
  • RAM: 256MB DDR3
  • Pamięć flash: 256 MB
  • Cztery aktywne anteny o wysokiej wydajności z 6-krotnymi wzmacniaczami wysokiej mocy, zapewniające najlepszą wydajność i zasięg
  • Pięć portów Gigabit Ethernet (4 LAN + 1 WAN)
  • USB 3.0 Port – Łączenie urządzeń pamięci masowej sieciowych oraz szereg innych urządzeń peryferyjnych.
  • Zaawansowana Technologia Linksys Beamforming – maksymalizacja zasięgu Wi-Fi dla radia 2,4 i 5 GHz, a jednocześnie poprawia wydajność i zasięg
  • Czas sprawności w powietrzu umożliwia szybsze przesyłanie urządzeń z większą prędkością, podczas gdy wolniejsze urządzenie nie utrudnia sieci Wi-Fi
  • „Smart Connect” – Zapewnia równowagę połączenia Wi-Fi z częstotliwością 5 GHz i inteligentnie dobiera najlepszy pasmo radiowe dla Twoich urządzeń, aby uzyskać najlepszą wydajność sieci Wi-Fi

 

 • Seamless roaming  z rozszerzeniem zakresu strumieni Max Stream zapewnia Wi-Fi z jedną nazwą sieci

 

 • Linksys App – Zdalne zarządzanie, monitorowanie i sterowanie siecią Wi-Fi z dowolnego miejsca i o każdej porze
 • Automatyczne aktualizacje – Firma Linksys automatycznie wprowadza aktualizację oprogramowania do routera przez całą noc i zapewnia najnowsze funkcje i bezpieczeństwo w domowej sieci
 • Wsparcie dla Amazon Alexa – trzy nowe umiejętności, włączanie i wyłączanie dostępu dla gości, a także uzyskiwanie danych użytkowników głównych sieci.
 • Zapora SPI i ochrona przed atakami typu DoS zapewniają najwyższej klasy bezpieczeństwo w sieci.

 

Dowiedz się więcej o urządzeniu: http://www.linksys.com/us/p/P-EA8300/