Korzystamy z cookie w celach analitycznych. Akceptuj ciasteczka Dowiedz się więcej

Epromocja

Czwartek Social Media po raz 5 w Łodzi

23 stycznia w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Czwartek Social Media. Wydarzenie ma charakter cykliczny i otwarty. Czwartkowe Spotkania Social Media są inicjatywą ogólnopolską, która odbywa się w wybranych miasta w Polsce. Tematem przewodnim jest przede wszystkim social media, jednak tematyka wystąpień porusza obszary marketingu, startupów czy PR-u.

– Pomysł na organizację „czwartków” narodził się z odczucia, iż w Łodzi brakuje inicjatyw związanych z branżą marketingową. Chcieliśmy stworzyć spotkania, które zarówno będą umożliwiały zintegrowanie się branży marketingowej, jak również będą otwarte na nowe osoby. – mówi Adrian Kornacki, organizator Czwartek Social Media w Łodzi – Na spotkania zapraszamy prelegentów z całej Polski, którzy posiadają wiedzą i doświadczenie, a zarazem są otwarci i chętnie się nimi dzielą.

5. Czwartek Social Media odbędzie się w Niebostanie przy ulicy Piotrkowskiej 17 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się od godziny 19. Wśród prelegentów wystąpią Michał Sadowski (Brand24) oraz Artur Roguski (Brief). Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty, jednak wymagana jest rejestracja na stronie wydarzenia: www.czwrtk.pl